веселка

За вашу і нашу свободу!

For our freedom and yours!

Ігор Луценко: епоха Авакова скоро скінчиться
порох не ошибись
yes1111
Ну що, в мій бік ідуть погрози – почитайте, наприклад, пост шановного колеги Дейдея)).

Погрози від мусорів – це НЕ нове для мене, і НЕ неочікуване. Мусора, котрих кришує Аваков і його свора, давно незадоволені тим, що я не забув їм зраду – вбивства на Майдані, колабораціонізм з агресором. От тепер їх нарешті спустили з ланцюга.

Аваков показав свою владу – що у його можливостях завести навіть у залу ВР будь-кого – екс-беркутів, кримінальних відморозків у камуфляжі, чи ще когось на свій смак. Я завжди говорив, що слуги Авакова – це сепаратисти і беркутня. Повторив це і зараз.

І почалося)

Чи боюся я? Мені не надто хочеться помирати, але – і сильного страху немає, бо нинішнє моє життя є бонусним. Насправді я мав стати третім номером у Небесній сотні, десь між Вербицьким і Нігояном, тому все життя, що є зараз – це приємний сюрприз.

Із погрозами аваківських улюбленців включно)

Read more...Collapse )

Ігор Луценко
ДжерелоВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1464661.html


Юлія Тимошенко: Янукович і оточення будуть притягнуті до відповідальності
yes1111Три гражданина России буду строить канал для Порошенко
порох не ошибись
yes1111


Гражданин России Алексей Семенов, экс-генпродюсер телеканала NewsOne, совместно с двумя гражданами России Матвеем Ганапольским и Евгением Киселёвым на основе принадлежащего семье Януковича телеканала Тонис cоздадут главный информационный телеканал Украины. 

Об этом в интервью изданию "Детектор медиа" сообщил Алексей Семенов, пишет Главком.

По информации "Детектор медиа", финансирует проект инвестбанкир, финансовый консультант Порошенко, партнёр в компании IСU Макар Пасенюк. Сам Пасенюк на данный момент эту информацию не подтвердил. Семенов планирует создать на Тонисе масштабный аппаратно-программный комплекс и сделать канал лидером информационного вещания. Ранее СМИ сообщали о том что во время обыска МВД были изъяты документы, подтверждающие незаконное получение людьми Януковича контроля над телеканалом Тонис.

Экс-владелец телеканала Тонис Владимир Костерин также заявлял о давлении на него режимом Януковича и том, что канал у него забрали под давлением и он не получил за него деньги. Согласно информации из окружения Костерина, он готов в суде доказывать факт рейдерства телеканала Тонис. Семенов резко покинул пост Генерального продюсера телеканала NewsOne в начале января, не предупредив об этом собственника канала, народного депутата Евгения Мураева, и увел с собой часть коллектива, в частности самых рейтинговых ведущих - Ганапольского и Киселева.

По одной из версий, такое резкое действие было ответом Мураеву со стороны Пасенюка за активную критику партнёра Пасенюка, главы НБУ Валерии Гонтаревой и одним из условий Пасенюка к Семёнову.


Источник: Голос УкраиныВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1464109.html


Ми виступаємо за збільшення обсягу україномовного продукту на телебаченні, – Юлія Тимошенко
веселка
yes1111


«Батьківщина» виступає за збільшення обсягу україномовного продукту на телебаченні, і підтримує законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) ЗМІ (№5313), ухвалений в першому читанні.

Лідер фракції Юлія Тимошенко в кулуарах парламенту привітала наміри законодавчо закріпити обов’язкові квоти вживання української мови на телебаченні.

«Немає іншого місця в світі, де ми могли б говорити своєю рідною українською мовою, ніж рідна земля. Якщо ми продовжуватимемо вбивати рідну мову, то ми, по суті, відкриватимемо двері для окупантів», –  зазначила політик.

Вона також нагадала, що одним з ініціаторів законопроекту №5313 є член фракції «Батьківщина» Олена Кондратюк.

Нагадаємо, що в законопроекті про зміни до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації, зокрема пропонується закріпити обов’язкову 75% квоту використання державної мови в тижневому обсязі мовлення телерадіоорганізацій в проміжок часу між 7.00 та 18.00 і між 18.00 та 22.00.

Це стосується загальнонаціональних та регіональних мовників. Для телерадіоорганізацій місцевої категорії мовлення  тижнева квота української мови має бути не меншою за 50%.

Джерело: Батьківщина

P.S. (yes1111): Давно пора. Задовбала вже ця повзуча русифікація, початок якій дав сумнозвісний "закон Колєсніченка-Ківалова" у 2012-му. Відтоді частка "общєпанатнаво язика" на радіо і ТБ перевалила далеко за 50% і продовжує невпинно зростати. І більшість ведучих в українському ефірі балакають винятково на "вєлікам і маґучєм" (((Вы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1464040.html


"Какую страну разгромили, сволочи!.." (с)
кулемет
yes1111Вот всего лишь один листок из "эпохи развитого социализма". 1977-й год, 40 лет назад.

Человек прошел войну, где ему довелось быть шофером и танкистом. Вернувшись с фронта, закончил институт без отрыва от производства. Потом много лет трудился в конструкторском бюро (по-видимому, не совсем простом). За 36 лет боевого и трудового стажа заработал букет болячек.

Сейчас вот пишет завление в обком - с покорнейшей просьбой разрешить ему... приобрести автомобиль за свои собственные деньги!!! Т.е., нужная сумма денег на покупку (если мне не изменяет память, 7500 рублей) у него имеется, он их честно заработал. А вот купить на них машину без такого особого разрешения - низ-зя! (Ну, да - кому не довелось пожить в совковом раю, тому будет очень трудно понять - как это такое может быть, и о чем здесь вообще идет речь!)

Кстати, уже в наши дни этой машине (желтая ВАЗ-2103 1977 г.) по-настоящему повезло: она не сгнила на улице под дождем и снегом, ее не пустили на гвозди по программе утилизации, не развандалили бомжи, не добили и не изуродовали "гонщики". Она попала в действительно хорошие руки, и человек не спеша реставрирует ее, возвращая в первозданное состояние. Впрочем, это уже совсем другая история...

Взято отсюдаВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1463623.html


Палаючі шапки державних злодіїв на фоні камуфляжа
порох не ошибись
yes1111Після повернення Юлії зі Сполучених Штатів розпочалась якась карколомна ескапада подій. Було прийнято рішення про силовий розгін блокади торгівлі із ОРДЛО - яке до того теліпалось в повітрі тижнями. Причому саме в найгіршому варіанті: із дозволом застосування вогнепальної зброї. А сьогодні взагалі відбулось нечуване - до зали Верховної Ради були заведені люди в камуфляжі, без всяких дозволів, і заявили про намір блокувати трибуну. Що дало експертам заговорити про спробу чи перевірку самої можливості перевороту.

Слід сказати, що в цьому наша влада далеко не оригінальна. Уже був випадок, коли правляча партія із президентом на чолі аналогічним чином завели у залу Верховної Ради відвертих бандитів, і вчинили брутальне побиття депутатів. Це сталось 27 квітня 2010 року. Тоді було побито не тільки депутатів, а й протестуючих, які намагались завадити фактичному перевороту. Травми отримали тоді 43 чоловіки. Саме ця дата вважається датою початку узурпування влади Віктором Януковичем та Партією Регіонів.

15 березня 2017 року слід вважати початком узурпування влади Петром Порошенком та правлячою коаліцією БПП + НФ + РПЛ.

Read more...Collapse )

Вячеслав Ільченко
Джерело: INTV
Вы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1463497.html


Прес-конференція Ю.Тимошенко стосовно провокації у Верховній Раді та рішення РНБО щодо блокади ОРДЛО
порох не ошибись
yes1111


«Батьківщина» вимагає покарання винних у незаконних діях Нацполіції в парламенті

«Батьківщина» вимагає відкритого звіту від Президента України щодо силового розгону блокади торгівлі з окупованими територіями. Також фракція вимагає покарання винних за сьогоднішню дестабілізацію роботи парламенту, зокрема, появу силовиків у Раді.


Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Києві.

«Ми вимагаємо завтра заслухати відкритий звіт президента про силове розблокування торгівлі на крові, заведення Національної поліції до парламенту і взагалі – про дестабілізацію, хаос і руйнацію держави», – сказала вона.

Тимошенко вважає, що в Україні створена «агресивна поліцейська держава, коли силові структури використовуються для всіх цілей – збереження корумпованої кланової влади, яку очолює президент».


Read more...Collapse )

Джерело: БатьківщинаВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1463141.html


Депутати від «Батьківщини»: У Раді відбувся переворот
порох не ошибись
yes1111


Заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв вважає безпрецедентним допуск у сесійну залу парламенту військових.

Про це політик заявив, коментуючи ситуацію із закриттям ранкового засідання Ради.

«Це заборонено робити без відповідного рішення ВРУ», –  сказав він.

За словами Сергія Соболєва, віце-спікер закрила сьогодні засідання парламенту через те, що невідомі люди зайшли у сесійну залу без відповідного рішення парламенту.

Зі свого боку, народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель заявила: те, що сьогодні сталося в парламенті, – це переворот.

«Вони – «Народний фронт», БПП і Радикальна фракція Ляшка – завели у зал Нацгвардію. І я дякую віце-спікеру Оксані Сироїд, яка миттєво закрила засідання парламенту, щоб не перетворювати Верховну Раду на виставу. Це просто переворот!» – наголосила політик.

З цього ж приводу народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко заявив: сьогоднішня ситуація з роботою Верховної Ради – це приклад безвідповідальності коаліції перед виборцями та народом України.

Зі свого боку народний депутат Сергій Євтушок нагадав історію тримісячної давнини: «Тоді «Батьківщина» разом з лідером Юлією Тимошенко намагалися дати слово у сесійній залі матері воїна АТО, яка хотіла висловити свій біль від всіх матерів воїнів, що перебувають в полоні».

Тоді, як відомо, спікер Андрій Парубій не пустив їх до сесійної зали.

«Сьогодні ми бачимо, як «Народний фронт» заводить до сесійної зали тих, хто розганяв блокаду на Донбасі. Незважаючи на те, що більшість українців виступають за припинення торгівлі з ОРДЛО!» – обурився депутат.

Як відомо, сьогодні віце-спікер парламенту Оксана Сироїд закрила ранкове засідання Ради після вимоги депутатів трьох фракцій дати слово правоохоронцям, що брали участь в інциденті з народним депутатом 14 березня у Слов’янську.

Джерело: БатьківщинаВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1462847.html


Стосовно рішення РНБО про блокування Лугандону
порох не ошибись
yes1111


Згадалося чомусь: "Не можеш здолати - мусиш очолити" )))


Тепер можна спокійно розганяти блокувальників і кришувати трафік з Лугандонією на підставі свіжоухваленого рішення. "Під патронатом Президента" (с) )))

Там же прописані винятки для гуманітарних вантажів тощо. А чим, скажімо, те ж саме вугілля не є гуманітарним вантажем для України?

А от, приміром, бабусю не пустити до онуків - то вже принципово інша річ. Це - Святе. Тут не поступимося ані на йоту!Вы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1462529.html


Новый Порошенко
порох не ошибись
yes1111


В судьбе Президента Украины Порошенко олигарх окончательно победил президента. Это плохо для президента и всей Украины, но хорошо для «Последнего счастливого олигарха Украины».

Петр Порошенко оказался проще и примитивнее, чем казался. Его хитрость и изворотливость, лживость, красноречие, блеф, бесконечные разводки и стравливание всех против всех, хорошо работает пока люди терпят и надеются на него, а ситуация не обостряется. Если все становится плохо для него, тогда он ведет себя как обыкновенный маленький Янукович. Он открыто становится жестоким, злым, жадным и циничным. Порошенко отдает приказ о разгоне блокадников накануне Дня Добровольцев, демонстративно показывая людям, что с этого дня не украинцы, а он Хозяин страны. Порошенко устал претворяться президентом всех украинцев , к большому удовольствию своего партнера Путина, которого он так и не смог за три года войны против России назвать своим врагом.

Отдав приказ, о разгоне блокадников, он прекрасно понимает, что он не прав и что он несправедливо использует силу-спецназ, которую ему вручила Украина в надежде, что он использует ее на благое дело - защиту страны и борьбы с преступностью. Увы, вместо этого, он использовал силовиков для защиты тех, кто во время войны торгует с врагом и получает огромные барыши.

Боле того, спецназ СБУ и МВД это был последний редут его защиты в случае возникновения чрезвычайной обстановки в стране и прямой угрозе жизни и здоровью президента. А он использовал их для того чтобы стравить волонтеров, добровольцев, воинов АТО со спецназом СБУ и МВД, заодно успешно дискредитировал их в глазах граждан Украины. По воле Порошенко, в СМИ и интернете поднялась настоящая «советская волна» ненависти к блокадникам. Путин будет доволен – «украинский шатун» разбушевался. Что и требовалось доказать. Более того, авторитарный Порошенко рассчитывает, что заставляя силовиков СБУ и МВД бороться с собственным народом, он намертво свяжет их со своей политической судьбой и это большая ошибка. Так поступал и Янукович во время Майдана.

Ситуация становится понятной для всех кроме президента и его окружения, - оскорбляя и мучая Украину, Порошенко автоматически попадает в руки Кремля. Ибо, если президент страны не опирается на народ Украины, то ради удержания власти, любой ценой, ему придется опираться на силу Путина. Все круг замкнулся. Теперь Порошенко попал в ловушку Путина, который выбирает способы его "использования" в зависимости от своих отношений с президентом США Трампом и ситуации в Украине.

Украина до последнего надеялась ,что президент Порошенко еще сможет резко измениться и встать на украинский, реформаторский, демократический путь. Увы, все пошло по худшему сценарию... Теперь и от него уже мало что зависит- логика формирования авторитарного режима личной власти без опоры на народ, за счет насилия и лжи, требует определенных шагов. Что касается врагов Порошенко, теперь у них все дело в точном времени или «технике». А поводов для народных протестов теперь будет, с каждым днем, все больше и больше. А силовиков ,которых можно будет использовать против народа, будет все меньше и меньше.

Виктор Небоженко
ИсточникВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1462374.html


?

Log in

No account? Create an account