yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

После выборов - заявка о вступлении в ЕС, а также референдум по НАТО, - Тимошенко. ВИДЕОКандидат в Президенты Украины, лидер партии "Батькивщина" Юлия Тимошенко считает, что после президентских выборов Украина должна подать заявку о вступлении в ЕС, а также должен быть проведен референдум о стратегическом будущее Украины, на котором люди должны определиться об участии Украины в коллективных системах безопасности, в том числе НАТО.

Об этом она отметила во время встречи с добровольцами, которые вошли в Хортицкий полк территориальной обороны (Запорожье), сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс- службу партии:"«Ми сила, ми народ, ми європейська країна, і нам потрібно визначатися з ким ми: або з демократичним світом, або ми з пострадянськими імперіями. Я думаю, що після президентських виборів такий референдум чітко визначить наше стратегічне майбутнє на багато десятиліть, а може і більше років вперед», - сказала Юлія Тимошенко. «Я вірю, що Україна після революції, після цієї агресії (російської), яка завершиться дуже швидко, стане однією з ключових країн європейської зони. Я в це вірю», - наголосила вона. Юлія Тимошенко підкреслила, що більшість людей підтримують вступ до ЄС. «Учора, коли я спілкувалася з країною у Савіка Шустера, майже 90% людей висловилися за те, щоб відразу після президентських виборів подати заявку на повноцінне членство в ЄС», - наголосила лідер «Батьківщини».Вона також зазначила, що Кремль почав військову агресію, «тому що вони після Революції гідності втратили свою владу в Україні і вже не могли проводити свою стратегію створення імперії через своїх маріонеточних президентів, депутатів». «Саме тому від безсилля після революції вони застосували другий привід - це військову агресію, для того щоб цю імперію створити силою зброї. Але бліцкриг не вийшов, тому що сьогодні є ви, є десятки тисяч людей по всій Україні, людей, які добровільно, іноді зовсім без зброї, але стояться в проломі за Україну, тому європейський вибір очевидний. Після президентських виборів заявка про членство в ЄС буде подана, і це є очевидним», - сказала кандидат в Президенти. Вона також нагадала, що до агресії Кремля в Україні лише 13-15 відсотків були прихильниками того, щоб Україна стала учасником колективної системи безпеки і оборони світу.


«Коли ми вчора задали питання, ми побачили, що 77% українців як на сході, півдні, центрі, так і на заході країни сьогодні вважають, що захищеність країни в тому, що ми зобов'язані бути сильними і покладатися на себе і захищати себе, а ще й бути членами всієї світової спільноти, яка на дальніх підступах не допускає ніякої агресії, ніякої війни», - сказала Юлія Тимошенко. Під час зустрічі з добровольцями Юлія Тимошенко підкреслила, що знаковим є те, що ця зустріч відбувається у День Європи і на острові Хортиця. Вона наголосила, що саме завдяки патріотам у України є європейське майбутнє. «Ці унікальні історичні традиції патріотизму, мужності, відданості, вони зберігаються і вами, і хочу лише, вітаючи вас з Днем Європи, сказати, що завдяки таким людям як ви у України абсолютно точно є європейське майбутнє», - наголосила лідер «Батьківщини».


Юлія Тимошенко подякувала патріотам Хортицького полку територіальної оборони за те, що вони «готові стояти за Україну до останнього подиху». Вона також зазначила, що «сьогодні, як ніколи раніше, нам потрібно знати, що ми захищені». «Кожен українець знає, що є потужна армія справжніх патріотів, добровольців, які можуть і хочуть захистити», - підкреслила Тимошенко. Вона також зазначила, що 23 попередні роки силові структури та військо знищували, і зараз їх створення треба розпочинати практично з нуля."

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Тимошенко призвала Порошенко быть мужественным и встретиться с ней на дебатах.Источник: Цензор.НЕТ
Tags: Европа, НАТО, Тимошенко, Украина, война, выборы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments