yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Станіслав Овчаренко: Дещо крамольні думкиУ мене дещо крамольні думки: я вже давно думав, що справжінсть української армії - у здатності стріляти в росіян, якщо ті виявляться загарбниками. Так і вийшло.

Тепер ось що: незалежна демократична Україна ПОВИННА була пройти "героїчний період", щоб відновитися як держава. Як демократична - на Євромайдані, як незалежна - у протистоянні Путіну та путінській Росії. Доля послала нам випробування саме у тій мірі, у якій ми мали отримати "лакмусовий папірець" - у вигляді влади януковича та "мініагресії" Путіна.

Ми тепер добре бачимо наших зрадників і прибічників путінської Росії. Залишилося лише зробити правильні висновки. Якщо Фучеджі втік - чорт з ним, але важливо прослідити ланку тих, хто йому допомагав з наступним суворим покаранням прибічників сепаратистів. Те саме і з тими, хто відпускає Мельника і інших. Важливо знову ж вчасно люструвати їх. Та саджати за співробітництво з ворогом.

Відео та фото зафіксували майже усіх з триколорами та колорадськими символами. Якщо так - їм вибір: або у в'язницю, або за периметр державного кордону. Або позбавити виборчих прав з забороною займати державні посади та викладати у нас. Лікарі Одеси, які не схотіли лікувати бійців Нацгвардії - їх прізвища та що з ними далі? Тобто матінка-історія робить стримані щеплення як в медицині - потрібно вчасно робити висновки.

Адже усі, хто хотів - себе так чи інакше себе виявив!

Джерело
Tags: Росія, Україна, війна, держава, революція, роздуми
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments