yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

ОПОРА виявила підкуп

Originally posted by deddon at ОПОРА виявила підкуп
ОПОРА виявила підкуп: на мітинг Порошенка у Білій Церкві звозили виборців

02 травня 2014
Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала підкуп виборців: у Білій Церкві на зустріч кандидата у Президенти Петра Порошенка безкоштовно звозили людей.
Мітинг на підтримку Порошенка відбувся у Білій Церкві (центр 91 виборчого округу) 30 квітня. Раніше спостерігачі ОПОРИ зафіксували оголошення про зустріч з кандидатом, концерт гурту “Мандри” і підвезення учасників із Вишневого. На самому мітингу стало зрозуміло, що звозили людей фактично з цілої області: Тетіївський район, Обухівський, Таращанський, Фастів, Медвин, Матюші тощо.
Той факт, що транспорт організовували від Петра Порошенка, люди підтверджували у коментарях. Один із спостерігачів ОПОРИ записався на такий автобус як учасник мітингу. Він повідомив, що пасажирам безкоштовно роздавали також воду. На самому мітингу учасники отримали по кульці — синій або жовтій, а також їм роздали вже готові плакати із гаслами на кшталт “Порошенку — так!”, “Хочемо жити по-новому” (останні три слова — це основний слоган рекламної кампанії кандидата), “Порошенко — наш Президент”, “Голосуємо за Порошенка”, “Обухівщина за Порошенка” тощо
Присутні на мітингу працівники штабу запевняли, що на захід приїхали лише охочі й прихильники кандидата. Водночас, коли Порошенко вийшов на сцену, йому фактично не аплодували. Навіть більше, у мешканців самої Білої Церкви були претензії до працівників штабу кандидата — люди вимагали люструвати штабістів.
Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що, згідно з частиною 6 статті 64 Закону України “Про вибори Президента”, передвиборча агітація, яка супроводжується наданням виборцям безоплатно або на пільгових умовах товарів чи послуг, вважається підкупом.  Згідно з процедурою, Центральна виборча комісія оголошує попередження кандидату на пост Президента України, який вчинив таке порушення. Але лише у тому випадку, якщо суд встановив факт підкупу (пункті 1 частини 3 статті 56 цього ж  Закону).
http://oporaua.org/news/4915-opora-vyjavyla-pidkup-na-mityng-poroshenka-u-bilij-cerkvi-zvozyly-vyborciv
Tags: Украина, выборы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments