yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Кому і скільки платили регіонали за дискредитацію Тимошенко (ДОКУМЕНТИ)Юлія Тимошенко навіть за гратами залишалася ворогом №1 для Януковича і над її дискредитацією працювала ціла армія штатних спеціалістів з «чорних технологій»

Даний матеріал перший в циклі статей Еспресо.TV про те, як Януковичем оплачувався «чорний піар» і про майстрів цього піару. Матеріали базуватимуться на документах, розписках про отримання грошей, знайдених в центральному офісі Партії регіонів. Виходячи із документів можна зробити висновок, що ще в 2010 році олігархи об’єдналися в боротьбі проти Тимошенко і це продовжується й досі. Це лише невеличка кількість проектів, які працювали на підвищення антирейтингу Тимошенко як всередині країни, так і в світі. Про масштаби всієї кампанії з дискредитації Юлії Володимирівни можна лише здогадуватися.


Лазаренко проти Тимошенко

Як видно із документів, саме технологами Партії регіонів був створений фейковий сайт «Вся правда про Юлію Тимошенко» (домен http://tymoshenko-vona.com), який, доречи, активний і на сьогодні. Цей інтернет-ресурс був розроблений в рамках ініційованого ПР громадського руху «Повернемо гроші Лазаренка в Україну», спрямованого на дискредитацію в першу чергу лідера «Батьківщини». Мабуть невипадково в головні «кілери» Тимошенко  були запропоновані кандидатури колишнього заступника генерального прокурора Миколи Обіхода (автор книги «Изолгавшаяся. Прокуроры США и Украны против тандема Лазаренко - Тимошенко»), народних депутатів Інни Богословської та Юрія Болдирєва,  а також представників «Блоку Литвина», КПУ та інш., які мали увійти в оргкомітет руху. А сайт  «Вся правда про Юлію Тимошенко» був спеціально  створений для розміщення матеріалів про «злочинну діяльність Тимошенко і Лазаренка».

Як видно з пояснювальної записки, спеціалісти ПР мали просувати дані провокативні матеріали в цілій низці українських видань. В розпорядженні Еспресо.TV є докази розміщення таких матеріалів в газеті «Известия».Сайт був запущений у серпні 2010 і на його розробку було витрачено $1 тис., а щомісячний бюджет сайту складав приблизно $2 тис. Судячи з усього, фейковий інтернет-портал в пошуковиках займав позиції вище офіційних ресурсів БЮТ та Юлії Тимошенко. В березні 2012 щомісячний бюджет сайту був збільшений до $4300. Матеріали, розміщені на сайті напередодні та після оголошення вироку Юлії Тимошенко (жовтень 2011 року)Танці на кістках

В інформаційній війні проти на той момент прем’єр-міністра Юлії Тимошенко команда Януковича в повній мірі використала і Дніпропетровську трагедію 2009 року. Нагадаємо, вночі 7 травня в ігровому центрі «Джекпот» в Дніпропетровську почалася пожежа, в результаті якої загинуло 9 людей, 23 отримали поранення. Зокрема через замовні статті та сюжети в кишенькових ЗМІ «регіонали» поширювали версію, що підпал ігрового залу в Дніпропетровську є спланованою акцією з метою встановлення контролю над гральним бізнесом, а загиблі стали жертвами політичної гри  (нагадаємо, одразу  після пожежі була введена тимчасова заборона грального бізнесу в Україні).Як це мало виглядати в інформаційному просторі можна подивитись в цьому документіРеанімація справи Лозинського

З цього документу виливає, що «регіонали» з користю для себе використали справу Лозинського проти Юлії Тимошенко та Василя Онопенка.

В службовій записці повідомляється, що комплексний захід з розкручування справи Лозинського (підготовка документального фільму, створення громадської організації, яка займалась пошуком Лозинського і т.д.) забезпечив вигідний вплив на електорат під час президентської кампанії в 2010 році. Тому автори проекту запропонували повернутися до цієї теми під час регіональних виборів у вересні 2010 року.

Разом з тим, за задумом технологів акцент треба було змістити і залучити до кампанії однопартійців Лозинського, які відвідували його мисливські угіддя в Кіровограді. Йшлося, зокрема, про Василя Онопенка, який займав на той момент посаду Голови Верховного суду України та лідера БЮТ Юлії Тимошенко.Про спробу «регіоналів» дискредитувати Тимошенко на світовій арені та інформаційний супровід цієї кампанії в українських ЗМІ читайте в наступному матеріалі.Джерело: Espreso TV
Tags: ЗМІ, Тимошенко, Україна, вибори
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments