yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Вячеслав Ільченко: коротко про головне на ранок 14.04

Так, схоже мені необхідно переходити трохи в інший формат. Ввечері знову будуть підсумки із акцентами. А протягом дня я буду видавати "бліци" із оцінками.

Хотів би зупинитись на трьох речах:


- в мережі уже знову шириться істеричний крик "нас прєдалі", який є логічним продовженням вже знайомого нам дискурсу "зра-а-а-ада", "злива-а-ають". На цей раз істерика базується на опублікованому транскрипті інтерв'ю Тимошенко ТРК Україна. В ньому мовиться про те, що Тимошенко закликала до перемовин і відмови від силового варіанту. Ті, хто поширюють істерику, забувають, що це інтерв'ю показувалось В ЗАПИСУ, і було записано ДО початку антитерористичної операції. Учора ж Тимошенко ясно сказала, що на теракти повинна бути дана адекватна відповідь. Ось лінк:
http://www.tymoshenko.ua/uk/article/yulia_tymoshenko_13_04_2014_03


- в мережі також шириться повідомлення про те, що оголошення Авакова про невідворотну відплату терористам не має під собою підстав, бо початок антитерористичної операції учора вранці провалився. В цьому контексті слід нагадати, що згідно інформаці Миколи Княжицького, керівником операції в неділю вранці був не Аваков, а саму операцію здійснювало не МВС, а СБУ. До того ж керівником штабу АТО теж є не Аваков, а Василь Крутов, відомий спеціаліст по антитерору.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/14/7022322/


- слід також правильно розуміти ситуацію. Вчора Росія потерпіла чергову катастрофу в РадБезі, а якщо згадати виступи США та всіх великих країн, нам практично дано зелену вулицю для проведення антитерористичної операції. Зараз вона ображена. Зараз вона розлючена. Вона готова воювати. Зараз повинен використовуватись комплексний підхід. На мою особисту думку, треба: а) якомога більше вносити розкол в сепаратистський рух; б) готувати вже оголошені батальйони громадського ополчення. Зараз таких формуються як мінімум два - "Схід" та "Днепр"; в) готувати удар по ядру сепаратистів - оперативникам ГРУ ГШ РФ, які базуються в Слов'янську.

Поки що все. Залишайтесь з нами.

Джерело
Tags: Украина, новости
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments