yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Траур за загиблими на Майдані триватиме три дніГромадська ініціатива "Центр пам'яті Небесної сотні" закликає українців протягом 30 березня - 1 квітня взяти участь у скорботних заходах з нагоди сорока днів загибелі "Небесної сотні"

Як повідомила координатор Центру Неля Втерковський, цю ініціативу підтримують члени об'єднання Народної довіри, закликають українців в ці дні виходити на площі своїх міст, приносити квіти, запалювати свічки в пам'ять про загиблих, передає Еспресо.TV з посиланням на "Пульс Києва".

"Центр пам'яті Небесної Сотні закликає запалити свічки пам'яті у всіх містах і селах нашої країни в пам'ять про героїв , що поклали своє життя за те, щоб ми могли жити в новій державі. Згадати їхні імена та події тих кривавих днів" , - зазначила вона.

Меморіальні заходи розпочнуться 30 березня в 12:00 під час Віче на Майдані Незалежності в Києві. У неділю на сцену Майдану вийдуть товариші героїв "Небесної сотні". Цього ж дня о 21.00 у київській консерваторії відбудеться вечір -реквієм в пам'ять про загиблих. Вхід - вільний. Руслана Лижичко підкреслила необхідність присутності на недільному Віче представників зі Сходу і Півдня, адже їм зараз важче всіх.

Джерело: Espreso TV

Tags: Майдан, жертви, пам'ять, революція
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment