yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

С.О. Путін загрався - до втрати не тільки Криму, але і самої Росії. ЧастинамиЧас працює не на Путіна, а на Україну. Скоро, дуже скоро перевага сил буде в Криму та Україні на боці саме України та світової спільноти, яку Путін таки "дістав". Саме тому "мирний" спротив путінцям для них закінчиться морально-психологічним розладом. Отже - і чисто військовим теж.

1. Навала Путіна мала і певний позитив: по всій Україні яскраво себе виявили фальшиві друзі української незалежності та демократичного устрою держави (Константинов, Аксьонов, Березовський...). Зараз в час інтернеті та взагалі мультімедіа яскраво зафіксовані усі ті, хто бігав з триколорами та закликав до приєднання до путінської Росії.

2. Для них вибір: в'язниця або вигнання у Росію.
Вчинивши напад - Путін вчинив акт агресії, нагадавши, що ніякі договори та угоди не важать нічого при зміненні співвідношення сил на світовій арені - і в світі нічого не змінилося.

3. Але вірно і інше: Путін необачно спровокував прискорення саморозпаду власної імперії. Доки він хижо дивиться очима на Україну - він оголює "хвіст" власної імперії - який неодмінно (частинами!) будуть надкушувати по самі вуха. Диктатор загрався.

4. Отже, зараз саме ця навала нагадала, що в Україні потрібно створити саме ідеологічно вмотивовану армію та збільшити її кількість удвічі чи навіть втричі - маючи такого "можливого ворога", як путінська Росія.

5. І навпаки: кількість поліції чи міліції (не принципово) - навпаки - ЗМЕНШИТИ в рази - але добре її харчуючи та мотивуючи.

6. Далі: слід подумати про право українців мати вогнепальну зброю у приватному володінні (зрозуміло, обклавши цей факт володіння законами європейського зразка).

7. Каха Бендукідзе правий: ми мусимо буквально зненавидіти все, що тхне радянщиною! Саме тому одразу бажано змінити, гранично спростити податкове законодавство та адміністративні послуги щодо бізнесу.

8. Приватний власник, який займається приватним бізнесом, повинен бути озброєним. Як в усьому світі. Є така необговорювана проблема - як відновленя авторського права, патентної справи, про яку майже усі забули.

9. Тут знадобився б досвід "азіатських тигрів" та Ізраїлю після проголошення незалежності. Тобто - всіляке сприяння освіті та відбору виняткових талантів, креативних особистостей з середньої та вищої школи.

10. Отже - відродження України - не через знесилення родючих грунтів, а задіяння творчих мізків українців. Це - як отримання національного багатства "з нічого", тобто з душі, серця, мозку людини - як це робить сучасний західний світ.

11. Отже: оборона країни та пріоритет освіти та творчості, право на приватну власність - дозволить нам швидко зупинити економічну та культурну кризу, у якій перебуває Україна...

Станіслав Овчаренко

Джерело:
Свет и Тени

Tags: Крым, Путин, Россия, Украина, война, оккупанты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments