?

Log in

No account? Create an account
веселка

За вашу і нашу свободу!

For our freedom and yours!

Previous Entry Share Flag Next Entry
Скоєно напад на Таню Чорновол!!!
yes1111


Зорян Шкіряк у ФБ:

Терміново!!! Перепост!!! Максимальна увага для ЗМІ! Скоєно напад на нашу Таню Чорновол!!! Щойно мене набрала і повідомила, що іі сильно побили, ледь говорила. Лікарі, що поруч повідомили, що вона у районній лікарні Борисполя. Більше інфи нема. З групою народних депутатів, Андрієвським і Яремою зараз летимо туди. Якщо є можливість добре як під'іде преса. Подробиці звідти.

UPD. Суки! Кати! Ублюдки!!! Ось так зараз виглядає наша Тетянка. Януковичі скоро нас вбивати будуть під під'їздами і в наших хатах. І це проковтнемо? Досить!!!!!


  • 1
Схоже ніяких планів на весну-літо робити немає потреби. Все скінчиться набагато раніше. Янукоїди перейшли до відвертого терору, не прикритого правовими нормами навіть в ступені фігового листка. Крім того вони дедалі нахабнішають, зрештою перегнуть палицю, а може вже перегнули. Банда вона банда і є, без жодних натяжок наразі.

Іще трохи і відбудуться якісні зміни в настроях суспільства, верхівки та силовиків. І це буде їхній кінець. Особливо, якщо європи з америками протверезіють після різдва і введуть, нарешті, санкції.

  • 1