?

Log in

No account? Create an account
веселка

За вашу і нашу свободу!

For our freedom and yours!

Previous Entry Share Flag Next Entry
Блогеры сняли клип на новую песню "Океана Эльзы": он посвящен Тимошенко. ВИДЕО
веселка
yes1111


В Cети появился клип на новую песню группы "Океан Эльзы".

Клип состоит из видеокадров и фотографий Юлии Тимошенко* разных лет: Оранжевой революции, премьерства Тимошенко и ее пребывания в колонии, и по мнению блогера HDUkraine, который залил клип на видеосервис YouTube, лучше всего передает атмосферу текста Святослава Вакарчука.


  • 1
Дякую,Олеже! Так вчасно,як ніколи музиканти і створювачі кліпа виклали маленький,але болючий для нас шедевр. Хоч і не відносила себе ніколи до фанатів "Океана Ельзи", за виключенням їх громадянської лірики - "Веселі,браття, часи настали",та тут сама душа народу.

Edited at 2013-05-17 11:29 am (UTC)

сам Вакарчук

Думаю, заперечувати й відхрещуватися у даній ситуації йому було б вкрай незручно :)

Жодних сумнівів!

Треба мати IQ не вище рівня януковоча, аби намагатися позбавити Святослава Вакарчука його законного права зробити версію кліпу відповідно до свого бачення, сприйняття і розуміння, і викласти його з позначкою "Official video". Або ж вчинити якось по-іншому - знову ж таки, на свій власний розсуд. Але мені чомусь здається, що він не буде обурюватися з цього приводу. Наскільки я знаю людей. Хоча, звісно ж, можу і помилятися. До речі, сьогодні на мітингу цей кліп сприймався просто бомбезно. Бажаєте поглянути?Edited at 2013-05-18 05:39 pm (UTC)

  • 1