веселка

За вашу і нашу свободу!

For our freedom and yours!

Previous Entry Share Next Entry
"За шмат гнилої ковбаси..."
порох не ошибись
yes1111


Ось жіночка, яка роздає газети біля метро "Оболонь". І щиро обурюється моєю цікавістю до видання, яке вона поширює. Через те, що боїться втратити свій заробіток. Адже газетка в неї не проста, а ду-у-у-же цікава.


Називається вона "Успішна країна". А видає її цілком успішна людина: правильний макєєвський пацанчик Сашко Клименко. Міністр сумнозвісного "Мінсдоху" в уряді Азірова-Януковоча, дружбан Сирожі Арбузова і Сашка-Стоматолога. Три роки тому він був разом із тими, хто розстрілював Небесну Сотню. А зараз він уже цілком успішно варнякає про Майдан (і язик же ж йому, паскуді, не відсохне!). І вчить нас жити. Понад усе мріє успішно повернутися до владного корита. І заради успішного здійснення своєї заповітної мрії забезпечує роботою таких от бабусь, ладних за сотню гривень або пакет гречки продати майбутнє своїх дітей та онуків...

До речі, будьте уважні: часто-густо ці хитро зроблені бабусі втюхують свою макулатуру як "Православный календарь" (який надруковано на останній сторінці, на "общепонятном языке"). І тримають догори саме ним. А "Житіє святих" в особі г-на Клименка та його проповіді люди отримують у навантаження.

Вы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1466090.html


  • 1

"спёр из Facebook"

"Венди Белова Мой преподаватель по экономике Линда Александровна говорила: "Население страреет. И совсем скоро они нас съедят, практически буквально. Будут сами давить и поощрять истребление вашего мнения. Не допустят малейших колебаний собственного, привычного болота. Их будем много больше, чем нас. И это неизбежно!""

  • 1
?

Log in

No account? Create an account