yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Ігор Луценко: епоха Авакова скоро скінчиться
Ну що, в мій бік ідуть погрози – почитайте, наприклад, пост шановного колеги Дейдея)).

Погрози від мусорів – це НЕ нове для мене, і НЕ неочікуване. Мусора, котрих кришує Аваков і його свора, давно незадоволені тим, що я не забув їм зраду – вбивства на Майдані, колабораціонізм з агресором. От тепер їх нарешті спустили з ланцюга.

Аваков показав свою владу – що у його можливостях завести навіть у залу ВР будь-кого – екс-беркутів, кримінальних відморозків у камуфляжі, чи ще когось на свій смак. Я завжди говорив, що слуги Авакова – це сепаратисти і беркутня. Повторив це і зараз.

І почалося)

Чи боюся я? Мені не надто хочеться помирати, але – і сильного страху немає, бо нинішнє моє життя є бонусним. Насправді я мав стати третім номером у Небесній сотні, десь між Вербицьким і Нігояном, тому все життя, що є зараз – це приємний сюрприз.

Із погрозами аваківських улюбленців включно)

Повторюся, я цього очікував, що Аваков рано чи пізно буде застосовувати силу проти своїх опонентів. Бо він застосував її і раніше. А у ворогів Авакова є чудовий шанс підставити його, заподіявши мені лихе - всі подумають на Арсена Борисовича))

Ми пам’ятаємо сяючий шлях Авакова та його ансамблю ментів-перевертнів. Від побиття беркутами добровольців, що їхали захищати харківські демонстрації весною 2014-го, і до стрільби та застосування сили на блокпосту, через який їхав Володимир Парасюк.

Від крисятничання зарплати добровольців у батальйонах і до кришування вугільних схем, закупок позашляховиків Мітсубіші і наплічників, і аж до фаната герогієвської стрічки Шевцова і беркутівців-убивць, котрих захищала команда Авакова.

Ми пам’ятаємо Пожидаєва, начальника донецької міліції , призначеного Аваковим – саме тоді міліція Авакова спільно з сепаратиствами патрулювала Донецьк, тоді полювали на проукраїнських громадян. Тоді здали Донбас.

До речі, захист Авакова – не надто ефективний. Беркути, котрі побили журналістів Костянтина Реуцького та Настю Станко на блок-пості під Харьковом, і котрих особисто відмазував Антон Геращенко, зараз проходять по звинуваченням в убивствах на Майдані.

Антон Шевцов, «русскомірець» з Криму, котрого Аваков хотів зробити начальником поліції на Вінничині – де він зараз? Чи не його так люто захищав міністр з поплічниками, аж поки з’явилися неспростовні докази лояльності до агресора?

Тому Юрій Голубан – він, мабуть, ще не розуміє, у який епіцентр він потрапив.

До речі, як доброволець добровольцю (а я воював у Азові та у батальйоні ОУН), я зразу запропонував, щоб Голубан пройшов детектор брехні, і тоді я вибачуся за неправду. Але реакції донині нема.

Я радий, що наша боротьба з кривавою потворою – апаратом репресій та здирництва, в котрий перетворили міліцію за останній десяток років правителі, системою, що вбила Небесну Сотню, що організувала здачу Криму і ОРДІЛО – я радий, що ця боротьба триває. Нам не дають розслабитися, і ми не дамо розслабитися їм.

І я впевнений, що епоха корупціонерів, перевертнів у погонах та сепарів-убивць, епоха Авакова скоро закінчиться.Ігор Луценко
ДжерелоВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1464661.html

Tags: беззаконие, влада, корупція, мерзота, погрози, революція
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments