yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Ми виступаємо за збільшення обсягу україномовного продукту на телебаченні, – Юлія Тимошенко«Батьківщина» виступає за збільшення обсягу україномовного продукту на телебаченні, і підтримує законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) ЗМІ (№5313), ухвалений в першому читанні.

Лідер фракції Юлія Тимошенко в кулуарах парламенту привітала наміри законодавчо закріпити обов’язкові квоти вживання української мови на телебаченні.

«Немає іншого місця в світі, де ми могли б говорити своєю рідною українською мовою, ніж рідна земля. Якщо ми продовжуватимемо вбивати рідну мову, то ми, по суті, відкриватимемо двері для окупантів», –  зазначила політик.

Вона також нагадала, що одним з ініціаторів законопроекту №5313 є член фракції «Батьківщина» Олена Кондратюк.

Нагадаємо, що в законопроекті про зміни до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації, зокрема пропонується закріпити обов’язкову 75% квоту використання державної мови в тижневому обсязі мовлення телерадіоорганізацій в проміжок часу між 7.00 та 18.00 і між 18.00 та 22.00.

Це стосується загальнонаціональних та регіональних мовників. Для телерадіоорганізацій місцевої категорії мовлення  тижнева квота української мови має бути не меншою за 50%.

Джерело: Батьківщина

P.S. (yes1111): Давно пора. Задовбала вже ця повзуча русифікація, початок якій дав сумнозвісний "закон Колєсніченка-Ківалова" у 2012-му. Відтоді частка "общєпанатнаво язика" на радіо і ТБ перевалила далеко за 50% і продовжує невпинно зростати. І більшість ведучих в українському ефірі балакають винятково на "вєлікам і маґучєм" (((Вы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1464040.html

Tags: "Батьківщина", ЗМІ, Тимошенко, Україна, закон, телебачення
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments