yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Юлія Тимошенко: Вимагаємо повернути Проект постанови про звільнення Гройсмана на сайт ВРУ«Батьківщина» наполягає на негайній реєстрації проекту постанови про відставку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції у Києві.

Голова партії нагадала, що «Батьківщина» минулого тижня зареєструвала відповідний проект постанови, який був переданий до Секретаріату Верховної Ради.

«У нас прийняли постанову, зареєстрували, у нас є скріншот, який підтверджує, що постанова була прийнята і зареєстрована під номером 6076, але через декілька годин цей проект постанови, внесений фракцією, був грубо, антиконституційно знятий з реєстрації», – зазначила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» заявила, що подібні дії – «це груба фальсифікація, ручне управління всіма процесами у Верховній Раді, без закону і без Регламенту».

«Персональну відповідальність за такі дії несе президент, без якого цей проект постанови не зняли б з реєстрації, а також сам Гройсман, який втрутився в цей процес і таким чином тримається за свою посаду. І голова Верховної Ради Парубій, без команди якого ніхто не міг би антиконституційно зняти проект постанови про відставку Гройсмана з реєстрації у ВР», – переконана лідер фракції.

Юлія Тимошенко повідомила, що «Батьківщина» звернулась до керівництва ВР, до голови Секретаріату парламенту з вимогою відновити проект постанови №6076 на сайті Верховної Ради. Але, як вона уточнила, в п’ятницю «ми отримали пояснення, що цей проект постанови неконституційний і що нібито потрібно збирати 150 підписів народних депутатів».

«Все це – обман! Тому що 150 підписів депутатів необхідно збирати, якщо відправляється у відставку весь уряд. А в цьому випадку мова йде відставку лише прем’єр-міністра Гройсмана», – уточнила лідер фракції.

До того ж вона нагадала про процес зняття з посади прем’єр-міністра Яценюка, коли 14 квітня 2016 року постанову про його відставку №4423 внесли народні депутати Юрій Луценко і Максим Бурбак. Лідер «Батьківщини» також звернула увагу, що призначення Володимира Гройсмана на посаду прем’єра відбулось незаконно, оскільки його було призначено на підставі подання тих самих Луценка та Бурбака, а не Президента України, як того вимагає Конституція.

«Ми наполягаємо на реєстрації проекту постанови про звільнення Гройсмана негайно, сьогодні, до кінця дня. І ми звертатимемося до суду через пряме порушення Конституції і Регламенту», – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова партії також запевнила, що «Батьківщина» не претендує на посаду прем’єр-міністра, оскільки політична сила не має більшості, на яку можна було б опиратися у парламенті цього скликання.

Відзначимо, що сьогодні з апарату ВРУ прийшов офіційний лист за підписом першого заступника керівника апарату Ради – керуючого справами П. Боднара, в якому сказано, що проект постанови про відставку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана було повернуто на підставі ст. 115 Конституції України та ст. 15 закону «Про Кабінет Міністрів України».

Проте згадані статті не мають жодного відношення до суті проекту постанови «Батьківщини» про відставку Гройсмана. Крім того, після реєстрації проекту постанови її повернути могли тільки правовий та регламентний комітети Верховної Ради, а не апарат ВРУ.


Джерело: БатьківщинаВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1454527.html

Tags: "Батьківщина", Верховна Рада, Тимошенко, Україна, беззаконня, економіка, криза, уряд, фальсифікації
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments