yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Настав час порушити питання про відставку уряду Гройсмана, – Юлія ТимошенкоЛідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що настав час відправити уряд Володимира Гройсмана у відставку.

Про це вона заявила на засіданні Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

«Уже настав час ставити питання про відставку уряду Гройсмана, який є корупційним та некомпетентним в управлінні державою», – наголосила Тимошенко.

За її словами, необхідно розглянути трагічне соціально-економічне становище, у якому опинилися люди, за всіма напрямками: «починаючи від руйнації середнього класу, малого підприємництва, фермерських господарств».

Лідер «Батьківщини»  також розкритикувала нищівну для людей тарифну політику Кабміну та наполягає на розгляді цього питання на окремій не публічній нараді.

«Людям виставляють платіжки не лише по тарифах, а по якимось неосяжним нормах, де вони змушені платити більше, ніж нараховано по тарифах», – обурена Юлія Тимошенко.

Саме тому «Батьківщина» ініціюватиме подання проекту постанови про звіт уряду, про висловлення йому недовіри та про відставку Володимира Гройсмана.

«Більше країна не має права терпіти це невігластво, цю корупцію, цей непрофесіоналізм і побори з людей», – наголосила лідер партії.

Окрім того, на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради Юлія Тимошенко заявила, що є всі можливості негайно ухвалити відповідну  постанову про висловлення недовіри уряду Гройсмана, про визнання його роботи вкрай незадовільною та про його відставку, якщо в парламенту буде політична воля.

«Це людина, яка не орієнтується в соціальних та економічних питаннях, та йде на поводу в кланів. Зокрема, це стосується необґрунтованих тарифів, враховуючи наявність в країні іншої корупції, яка сьогодні практично вирує в усіх міністерствах, у державних підприємствах. Треба негайно це робити, якщо ми хочемо врятувати Україну», – підсумувала вона.Джерело: БатьківщинаВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1452337.html

Tags: "Батьківщина", Тимошенко, влада, відставка, корупція, люди, уряд
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments