yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Юлія Тимошенко: Влада зачищає банківську систему – «ПриватБанк» став черговою жертвоюЛідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що вище керівництво України проводить системну ліквідацію української банківської системи, а ситуація із «ПриватБанком» та подібними комерційними банками є фактичним цьому підтвердженням.

«Ліквідація національної банківської системи набула небачених темпів. «ПриватБанк», який доведений до такого стану, що його треба націоналізовувати – це одна із жертв ліквідації української банківської системи», – сказала Юлія Тимошенко після Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України.

Політик нагадала, що клієнтами «ПриватБанку» сьогодні є 20 млн людей, але банк опинився в такому стані, що держава буде його націоналізувати.

«Те, що відбувається із «ПриватБанком» і іншими комерційними банками – це те саме, що відбувається із країною», – зауважила парламентарій.

За словами народного депутата, на чолі процесу знищення українських банків стоїть голова НБУ Валерія Гонтарева та керівник Фонду гарантування вкладів Костянтин Ворушилін, при цьому «вони є бізнес-партнерами президента Петра Порошенка і працюють під його керівництвом».

«Немає жодного сумніву, що саме Президент України Петро Порошенко очолює цю систему тіньового нищення української банківської системи», – зауважила Юлія Тимошенко.

При цьому, на дуку політика, сьогодні є очевидними декілька наслідків підриву української банківської системи. Перший із них полягає у тому, що середній клас України втратив у ліквідованих банках 450 млрд грн, що фактично є половиною державного бюджету країни.

«Ліквідація української банківської системи одночасно ліквідує український середній клас», – обурилась вона.

Парламентарій додала, що використані технології для зачистки українських банків базувались на високій інфляції, що призвело до неспроможності малих і середніх підприємців виплачувати отримані кредити.

«І як наслідок був встановлений такий відсоток по кредитам, що українські підприємці не можуть такий кредит повернути. Це означає, що вся економіка України залишилась без фінансового кровообігу, і зараз економіку України зачищають разом із банківською системою», – пояснила Юлія Тимошенко.

За її словами, прямим наслідком знищення українських банків є зростання частки російських приватних банків в загальній банківській системі України, що збільшилась з 12% до 41%.

«Ззовні іде окупація і агресія на фронті, а в середині країни за допомогою президента і голови НБУ відбувається захоплення банківської системи тим же зовнішнім агресором, і сьогодні майже до 50% вже досягає банківський капітал російських банків в загальній системі банківської системи України», – пояснила Лідер фракції «Батьківщина».


ДжерелоВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1447182.html

Tags: "Батьківщина", Тимошенко, банки, влада, заява, корупція
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment