yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Суд нарешті призначив дату засідання за позовом Юлії Тимошенко проти уряду, – Олександра КужельОкружний адміністративний суд міста Києва призначив на 28 грудня 2016 року судове засідання у справі за позовом Юлії Тимошенко, громадської організації «Тарифна мобілізація» та інших осіб до Кабінету міністрів про визнання  протиправною та скасування постанови Кабінету Міністрів  від 27 квітня 2016 року, якою встановлювалась єдина ціна на газ.  

Про це заявила журналістам народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

Депутат нагадала, що саме це засідання неодноразово переносилось у зв’язку з тривалою хворобою одного з членів колегії суддів.

За словами Олександри Кужель, дату судового засідання було призначено одразу після того, як депутати «Батьківщини» поінформували голову суду про рішення спрямувати запит до медичної установи, де лікується суддя. Адже через його хворобу засідання переносилось на невизначений термін.

«Ми мали намір з’ясувати ступінь серйозності захворювання судді, для того, щоб зробити висновок щодо доцільності ставити вимоги про призначення іншого складу колегії», – повідомила політик.

Народний депутат наголосила, що суспільство очікує на винесення правосудного рішення, від якого залежить добробут мільйонів українців.

«Ми проїхали всю Україну, заходили до кожної оселі і бачили, що люди просто не в змозі сплачувати захмарні ціни за комуналку. Держава не має права так ставитись до своїх громадян, вона мусить захистити їхні інтереси, створити умови для  нормального життя», – пояснила вона.

Олександра Кужель наголосила на тому, що «Батьківщина» вітає рішення голови Окружного адміністративного суду м. Києва з приводу призначення дати судового засідання.

«Ми сподіваємось, що правосуддя буде здійснюватись згідно з вимогами українського законодавства», – зазначила депутат.

Нагадаємо, раніше судове засідання у справі Юлії Тимошенко проти уряду неодноразово переносилось. У звязку з цим офіційний представник позивача у суді, екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко раніше наголошував, що є судові маніпуляції, оскільки жодних правових підстав для суду не приймати об’єктивне, законне рішення на базі нашого позову немає.

«Це перенесення засідання в мене особисто викликає обурення! Я думаю, що за цим стоїть одне: відсутність правових аргументів у Кабміну та маніпуляції в суддівському середовищі», – сказав Кучеренко.

27 жовтня Окружний адміністративний суд Києва перейшов у режим письмового провадження у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів щодо скасування постанови № 315 про встановлення єдиної ціни на газ.

Тексти позовів Юлії Тимошенко можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Джерело: БатьківщинаВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1445482.html

Tags: "Батьківщина", Тимошенко, влада, люди, суд, тарифи, уряд
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments