yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

МАНІПУЛЯЦІЇ ТА ЕПІТАФІЇУ Пеціної братви є один пріемчик для відмазки, який поки що працює без збоїв.

Сьогодні на 112-й Олежка Медведев прибіг. Той, патлатий, ренегатік. Свого боса Пецю обороняв. Мабуть вже не вправляються з цим завданням різні барни, іріскі, гончаренки та вінники, що довелося кидати під танк аж цілого Медведева.

Ну він там пояснював нам, дурням, що Пеця, це наше щастя, що без нього всім буде кришка, ну і так далі, звична вже ахінея в дусі "життя по-новому".

Під час його просторікування відбулося включення Юлії Тимошенко. Вона там і дала Олежке по мізках. І про Бюджет, і про Пецю, і про всі їхні схеми, схемкі і схемочки.

Ну і що ви скажете, запитала ведуча у Медведева.

І тут він використав той приемчік, про який я кажу.

Ну що, це ж опозиція, каже. Вона для того і існує, щоб критикувати. І у Юлії Володимирівни це дуже гарно виходить. Тому, можна не звертати уваги, і не коментувати ії. Керувати вона не вміє, а ось критикувати в неї дуже гарно виходить.

Во як!

Ну по-перше, щоб якісно критикувати, треба дуже добре знати предмет. А не просто верещати, як той же Міха, чи Каплін, чи Ляшка. На цих крикунів Пеця не звертає уваги. А ось щодо Юлії Тимошенко у нього неприхована ненавість та лють. І нічний енурез, якщо вона йому насниться. Тут Олежка правий, Юля дуже добре знає предмет.

По-друге, якщо людина геніальна, то вона геніальна в усьому. Нещодавно я бачив опитування щодо Прем'єр-міністрів, хто був самим кращим. І там перше місце посіла саме Юлія Тимошенко. Вона була найкращим Прем'єр-міністром за весь час новітньої історії України. І це завдяки тому, що вона дуже добре знає предмет.

Тож, якщо людина вправно та конструктивно критикує, то вона так само вправно може і керувати. Тут Олежка зманіпулював.
Але не це головне.

Головне те, що ця бригада клептоманів та корупціонерів намагається закріпити в головах людей, що опозиція існує не для того, щоб змінювати владу, якщо вона не впоралася з економікою країни, з соціальними викликами, з зовнішними загрозама, а для того, щоб вона була в ролі таких собі вічних паяців, скоморохів, фіглярів на кшталт того же Саакашвілі та Ляшка.

Що опозиція, це несерйозно, що це не майбутня влада, що це чисто поржать. Що це шути, яким дозволено критикувати, але не більше. Покритикували, і в будку.

А Пеця з Медведевим існують для того, щоб вершити. Все вершити. І життя і смерть. І свет і тьму. Схід і захід сонця.

Думаю, обурюватися тут не варто. Просто не знаєш, чи сміятися, чи пожаліти їх. Скільки таких вершителів було. І з якою швидкістю вони котилися потім з Олімпа, якій самі собі вигадали та самі себе туди посадили.

Тож не звератємо уваги на хитрожопі маневри цих вершителів, і готуємо для них епітафії.

Петро Чайка
ДжерелоВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1442463.html

Tags: влада, маніпуляції, мерзота, телебачення
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment