yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

«Батьківщина» проти обману уряду з мінімальною зарплатою та збільшенням податкового тиску«Батьківщина» виступає проти ініціатив уряду щодо збільшення податкового тиску на малий та середній бізнес та обману з мінімальною зарплатою в 3200 гривень.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко заявила журналістам у кулуарах парламенту.

«Нам дуже соромно, що ця Верховна Рада маніпулює цифрами бюджету та залишає пенсії практично незмінними, середню зарплату для багатьох людей – практично неіндексовану. Цей бюджет є продовженням бідності. Фракція «Батьківщина» не голосуватиме за закони, які підвищують податки і запроваджують обман з мінімальною зарплатою», – наголосила політик.

Тимошенко пояснила, що йдеться, зокрема, про законопроект №5130, який «розвіяв урядовий обман щодо фейкового збільшення мінімальної зарплати до 3200 гривень».

«Ми всі сподівалися, що мінімальна зарплата буде 3200 гривень, але закон, внесений урядом Володимира Гройсмана говорить про те, що зарплата для бюджетної сфери в 3200 – це неправда», – зауважила лідер фракції.

Народний депутат також пояснила, що ця сума складатиметься з мінімального окладу у 1600 гривень, доплат та премій.

З огляду на це Юлія Тимошенко наполягає: «Якщо уряд задекларував мінімальну зарплату в 3200, то вона має бути такою для всіх. А вже потім, спираючись на неї, згідно з тарифною сіткою, мають збільшуватися оклади висококваліфікованих працівників».

Голова фракції також вважає неприйнятним урядовий законопроект №5031, який заганяє у безвихідь місцеві ради.

«На села, селища та маленькі міста урядом перекладається велика кількість видатків – комунальні платежі бюджетної сфери, інші соціальні видатки. Але гроші на ці програми не даються. Це все спричинить дефіцит місцевих громад майже в 20 млрд гривень», – застерігає політик.

Окрім цього, лідер «Батьківщини» розкритикувала наміри уряду Гройсмана збільшити податки для малого та середнього бізнесу.

Юлія Тимошенко переконана, що збільшити доходи можна іншим шляхом – ухваленням «антиофшорного» законодавства, на чому послідовно наполягає «Батьківщина». І це, за словами Голови партії, дозволило б ще в цьому році додатково зібрати 67 млрд гривень до бюджету.

«На тлі корупції у вищих ешелонах влади запропонований бюджет-2017 є знущанням та наругою над країною. «Батьківщина» не голосуватиме за такий бюджет», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Фракція «Батьківщина» не голосувала за урядові законопроекти №5130, №5031.ДжерелоВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1442083.html

Tags: "Батьківщина", Тимошенко, влада, економіка, зарплаты, корупція, люди, податковий кодекс
Subscribe

 • Абонплата за подключение к сети "Рошен"

  В принципе, пора вводить абонплату за подключение к сети "Рошен". Вне зависимости от того - берёте или не берете. Ведь возможность…

 • Новый Порошенко

  В судьбе Президента Украины Порошенко олигарх окончательно победил президента. Это плохо для президента и всей Украины, но хорошо для…

 • Анализ фискала

  2 марта первые лица украинской власти лишились одного из основных кормильцев, поильцев и одевальцев. НАБУ объявило подозрение и задержало главу…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments