yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Раптово пішов з життя український філософ Олексій Шевченко
Минулі вихідні принесли сумну звістку. Раптово пішов із життя Олексій Костянтинович Шевченко - самобутній вчений-філософ і талановитий публіцист, провідний науковий співробітник Інституту політичних та етнонаціональних досліджень Національної Академії Наук України.

Швидкоплинна і невблаганна хвороба забрала від нас видатного українського мислителя на вершині його громадянського і наукового злету. Всевишній нагородив його дивовижною здатністю бачити глибоко і далеко за видноколом галопуючого життя, вмінням писати серцем і мислити душею. У бурхливих хвилях стрімкого історичного плину він бачив далекосяжні вогні, до яких належало стреміти потомленим шукачам правди, до якої він вів кожного, хто проймався його Словом.

Будучи модерним творцем смислоформ у безмежному інформаційному океані, Олексій Шевченко став воістину духовним капітаном для тисяч його послідовників у соціальних мережах, його образ став жаданим у телерадіоінформаційному просторі, у якому гриміла дзвонами Істини його нуртуюча Думка. Він належав до тих поодиноких повелителів свого часу, слова яких лягають благодатними зернами на спраглу пустелю буремної епохи.

До його наукового спадку належить ряд фундаментальних монографій та статей, а також глибоко філософська книжка «Непристойні насолоди» (досвід радикальних міркувань), що слугує одним із перших в Україні прикладів осмислення взаємозв'язку між кардинально різними сферами сучасного людського буття - від політики та економіки до найрізноманітніших явищ та проявів субкультур.

У пам'яті тих, хто мав щастя бути знайомим і спілкуватися з Олексієм Костянтиновичем, він залишиться як добра, неймовірно тактовна, але водночас мужня у відстоюванні своїх переконань людина, науковець високого сумління та честі.
Ми глибоко співчуваємо його рідним і близьким. Світла пам'ять українському мислителю Олексієві Костянтиновичу Шевченку.

Прощання відбудеться завтра, 29 листопада, з 14-ої до 15-ої години, за адресою: вул. Байкова 16.

Василь БАЗІВ, Костянтин МАТВІЄНКО
Джерело: UAINFOВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1440508.html

Tags: люди, скорбь, смерть
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments