yes1111 (yes1111) wrote,
yes1111
yes1111

Юлія Тимошенко: Українці обурені тим, що влада грабує країну, прикриваючись війноюЛідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко переконана, що тільки об’єднавшись, люди можуть поставити на місце прогнилу владу в Україні.

Про це політик заявила на Погоджувальній раді в парламенті.

«Криза влади в Україні досягла апогею, коли бійки відбуваються вже на Погоджувальній раді. Усі ці вистави і протистояння – це все руйнація державного управління країною», – наголосила Голова фракції.

На переконання Тимошенко, такого низького авторитету органи державної влади не мали за всі часи незалежності країни: 1% довіри у суспільства має парламент, 1% уряд,  3% – довіра у президента.

«Це повна криза влади. Влада розпадається на молекули і атоми. Вона не здатна себе організувати, не те що країну», – зауважила лідер «Батьківщини».


Юлія Тимошенко також звернула увагу, що згідно з соцопитуваннями, 91% українців вважають, що за останні три роки вони стали жити значно гірше.

«Минуло три роки після Революції Гідності, і можна констатувати, що кланова система відродилася. На жаль, у нас знову президент – олігарх найвищого рівня. Організоване злочинне угрупування навколо президента осідлало всі фінансові потоки. Усі дії влади спрямовані на ліквідацію України як держави», – пояснила вона.

На думку Тимошенко, сьогодні лише прості люди зможуть відновити справедливість і поставити цю прогнилу владу на місце.

Вона також нагадала результати успішної боротьби людей за свої права. Зокрема, під впливом громадськості парламент ухвалив відповідний закон щодо  продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Так само під тиском громадськості влада встановила мінімальну заробітну плату – 3200 грн, а президент вніс законопроект, який нібито вирішує питання повернення заощаджень, зазначила лідер «Батьківщини».

Зважаючи на це, Юлія Тимошенко висловила переконання, що без тиску людей президент ніколи б не підписав законопроект про повернення втрачених депозитів і майна, а парламент ніколи б його не розглядав як першочерговий.

При цьому політик нагадала, що у вівторок, 15 листопада, українці, які втратили свої заощадження в банках, виходять на безстрокову акцію, протестуючи проти політики Нацбанку.

«Люди хочуть повернути свої гроші! Вони хочуть завтра сказати «ні» такій політиці та будуть вимагати відставки голови НБУ», – пояснила вона.

Водночас Юлія Тимошенко обурилась тим, що влада намагається очорнити обдурених вкладників, показати, що ця безстрокова акція є «рукою Кремля».

«Людей вже дістало, що влада прикривається війною, грабуючи країну. Рука Кремля – це не люди, які хочуть захистити свої права. Рука Кремля – це бізнес-імперія лідера держави, яка процвітає в Росії і сплачує податки до бюджету країни-окупанта. І за ці гроші вбивають наших патріотів на Донбасі. Саме тому ця п’ята колонна при владі продовжує називати війну на Донбасі – АТО, дозволяє працювати російському бізнесу на нашій території», – заявила лідер «Батьківщини».

Сьогодні ж лідер фракції Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітеті заявила, що «Батьківщина» вимагає від парламенту першочергово розглянути всі законопроекти щодо зниження тарифів на житлово-комунальні послуги.


Джерело: БатьківщинаВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1434886.html

Tags: "Батьківщина", Тимошенко, влада, люди, протест, спротив, тарифи, уряд
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments