веселка

За вашу і нашу свободу!

For our freedom and yours!

Previous Entry Share Next Entry
Фіаско "шоколадної" дипломатії
порох не ошибись
yes1111


Про яку "реінтеграцію" ОРДЛО може йтися, поки там стоять російські війська та буяє тероризм????

Порошенко забрехався остаточно та потрапив у пастку. Німець заявив, що москалі на "особливому статусі" нібито не наполягають, їм це пофіг нібито. А все це вигадав і крутить режим Порошенка, що не має жодного плану ані боротьби з тероризмом, ані повернення окупованих територій! Нічого там нема, окрім потоків контрабанди та договірняка з путлером по телефону, який той і не збирається виконувати.

Скоро нам в обличчя скажуть те, що ми самі говоримо вже давно: МІНСЬКИЙ ФОРМАТ - це те, що було нав'язано Порошенком, разом із путлером! Ю.В.Тимошенко від самого початку називала це "технологією Кремля"!

Порошенко сам нав*язав Україні поразку у війні, сам почав переконувати західних партнерів, що він "домовиться", там, де домовитися було абсолютно неможливо, бо путлер не визнає державного суверенітету України, провадить у життя свої територіальні претензії та нікого не соромиться.

Заява представника німецького МЗС - це перша ластівка величезного фіаско режиму Порошенка та великої ганьби його "дипломатії".
А не України. В жодному сенсі.

Не забуваймо, що вони з Януковичем узурпатори, а істинний з 2010 року президент увесь час фактично позбавлений влади.

Катерина Берлизова
ДжерелоВы читаете зеркало моего журнала - yes1111.

Основной пост находится здесь: http://yes1111.dreamwidth.org/1397424.html


?

Log in

No account? Create an account